Předběžný harmonogram

Středa 22. 9. 2021

13.30 - 18.00 Registrace účastníků        
  Velký sál Malý sál Přednáškový Eliščin sál Labský sál
13.45 - 19.00       Setkání MP  
           

Čtvrtek 23. 9. 2021

08.30 - 18.00 Registrace účastníků        
  Velký sál Malý sál Přednáškový Eliščin sál Labský sál
10.45 - 11.15 F 1 - Presympozium společnosti Novo Nordisk        
11.15 - 12.45 S 1 - Onemocnění spojená s lepkem S 2 - Poruchy pohlavní identity      
12.45 - 13.15 F 2 - Sympozium společnosti Nestlé Česko   MTE 1
Urbanová
  Postery 1
13.15 - 13.35 F 3 - Sympozium společnosti Sanofi-aventis    
13.35 - 13.50 F 4 - Sympozium společnosti Orkla Foods ČR a SR    
14.15 - 15.15 Slavnostní zahájení        
15.15 - 15.45 PP 1 - Plenární přednáška -  Beneš Jiří        
15.45 - 17.15 S 3 - COVID-19        
17.15 - 17.25 F 5 - Sympozium společnosti SwixxBiopharma  MTE 2 - Pokorná MTE 3 - Chrobok    
17.25 - 17.40 F 6 - Sympozium společnosti Kyowa Kirin    
17.40 - 18.10 F 7 - Sympozium společnosti Binding Site    
           

Pátek 24. 9. 2021

07.30 - 18.00 Registrace účastníků        
  Velký sál Malý sál Přednáškový Eliščin sál Labský sál
08.30 - 10.00 S 4 - Péče o dítě se svalovou slabostí S 5 - Colours of Pediatric Intensive Care   Sesterská sekce 1  
10.15 - 10.45 PP 2 - Plenární přednáška - Kolář Pavel        
10.45 - 11.30 Předání diplomů a ocenění        
11.30 - 11.40 F 8 - Sympozium společnosti Nutricia   MTE 4
Vrabcová
  Postery 2
11.40 - 11.50 F 9 - Sympozium společnosti Favea Plus    
12.30      
12.30 - 13.45 S 6 - Endokrinologie v pediatrické praxi  SMP 1 - Sekce mladých pediatrů   Sesterská sekce 2  
14.00 - 14.30 PP 3 - Plenární přednáška - Feber Janusz        
14.30 - 16.00 S 7 - Nejčastější nefropatie v dětském věku  V 1 - Varia    Sesterská sekce 3  
16.15 - 17.00 PP 4 - Plenární přednáška - Rapoport Adam        
17.00 - 18.15 S 8 - Paliativní péče v pediatrii S 9 - Vrozené poruchy imunity      
18.15 - 18.45 Schůze ČPS        
           

Sobota 25. 9. 2021

08.00 - 12.00 Registrace účastníků        
  Velký sál Malý sál Přednáškový Eliščin sál Labský sál
08.30 - 09.15 PP 5 - Plenární přednáška - Kůs Jiří        
09.15 - 10.45 S 10 - Co mám dělat s  V 2 - Varia      
11.00 - 12.30 S 11 - Dětská kardiologie   SMP 2 - Sekce mladých pediatrů      
12.30 - 12.50 F 10 - Sympozium společnosti Astra Zeneca        
13.15 - 14.45 S 12 - Neonatologie         
14.45 - 15.00 Slavnostní zakončení kongresu        


Změna programu vyhrazena.